خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
انجام پروژه متلب
فروشگاه اینترنتی
گیفت کارت آیتونز
برج خنک کننده
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
بازی های آنلاین
دانلود اهنگ
پایان نامه
رزرو آنلاین هتل خارجی
گاوصندوق
آموزش تعمیرات موبایل
درب خزانه
خرید سکه ساکر استارز
رزرو آنلاین هتل خارجی
فروش عینک افتابی
کاهش پینگ
محمد علیزاده
سئو
used mac
فروش مقاله
مونوپاد حرفه ای بیسیم
بتن سخت
لوله استیل
تناسب درب ضد سرقت با محیط

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

تناسب درب ضد سرقت با محیط


تناسب درب ضد سرقت با محیط

درب ضد سرقت در محیط ها با اقلیم های متفاوت، مختلف است. شرایط آب و هوایی و همچنین محل استفاده از درب ضد سرقت تعیین کننده نوع و کیفیت درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت مورد استفاده برای مناطق با شرایط آب و هوایی سرد و خشک با درب مورد نیاز برای شرایط اقلیمی گرمسیری کاملا متفاوت است. توجه به این نکته، عمر مفید درب ضد سرقت را افزایش می دهد. علاوه بر آب و هوا، مکان استفاده از درب ضد سرقت نیز در انتخاب میزان کیفیت درب تاثیرگذار است.

برخی از مکان ها مانند منازل نیاز به امنیت کمتری نسبت به شرکت ها، کارخانه ها و سایر مناطق دارند. به همین دلیل نیازی نیست که برای منازل, درب ضد سرقت با کیفیت خیلی بالا تهیه کنیم. البته مجهز کردن منازل با چنین درب هایی دارای محدودیت نیست اما انجام این کار لزومی ندارد. در مقابل درب ضد سرقت مورد استفاده برای کارخانه ها، شرکت ها،مغازه و ... باید دارای مقاومت دوچندان نسبت به منازل باشند.

 برای افزایش کیفیت درب ضد سرقت ، اجزا داخلی آن را تقویت می کنند. علاوه بر اجزا داخلی، قفل آنها را نیز مقاوم تر می کنند، برای این محل ها غالبا از قفل های اثر انگشتی و یا کارتی استفاده می کنند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این نکات توجه کنید تا علاوه بر ایجاد امنیت، عمر مفید درب ضد سرقت رانیز تقویت کنید.

 

 like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 8 مهر 1394ساعت 13:45 توسط زهرا مرزبان |

خرید سی سی کم