خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
دانلود اهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
رزرو آنلاین هتل خارجی
خواص مواد غذایی
عینک افتابی اصل
بتن سخت
لوله استیل
تناسب درب ضد سرقت با محیط

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

تناسب درب ضد سرقت با محیط


تناسب درب ضد سرقت با محیط

درب ضد سرقت در محیط ها با اقلیم های متفاوت، مختلف است. شرایط آب و هوایی و همچنین محل استفاده از درب ضد سرقت تعیین کننده نوع و کیفیت درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت مورد استفاده برای مناطق با شرایط آب و هوایی سرد و خشک با درب مورد نیاز برای شرایط اقلیمی گرمسیری کاملا متفاوت است. توجه به این نکته، عمر مفید درب ضد سرقت را افزایش می دهد. علاوه بر آب و هوا، مکان استفاده از درب ضد سرقت نیز در انتخاب میزان کیفیت درب تاثیرگذار است.

برخی از مکان ها مانند منازل نیاز به امنیت کمتری نسبت به شرکت ها، کارخانه ها و سایر مناطق دارند. به همین دلیل نیازی نیست که برای منازل, درب ضد سرقت با کیفیت خیلی بالا تهیه کنیم. البته مجهز کردن منازل با چنین درب هایی دارای محدودیت نیست اما انجام این کار لزومی ندارد. در مقابل درب ضد سرقت مورد استفاده برای کارخانه ها، شرکت ها،مغازه و ... باید دارای مقاومت دوچندان نسبت به منازل باشند.

 برای افزایش کیفیت درب ضد سرقت ، اجزا داخلی آن را تقویت می کنند. علاوه بر اجزا داخلی، قفل آنها را نیز مقاوم تر می کنند، برای این محل ها غالبا از قفل های اثر انگشتی و یا کارتی استفاده می کنند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به این نکات توجه کنید تا علاوه بر ایجاد امنیت، عمر مفید درب ضد سرقت رانیز تقویت کنید.

 

 like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 8 مهر 1394ساعت 13:45 توسط زهرا مرزبان |