خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
دانلود اهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
رزرو آنلاین هتل خارجی
خواص مواد غذایی
عینک افتابی اصل
بتن سخت
لوله استیل
در انتخاب درب ضد سرقت برای ورودی ساختمان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

در انتخاب درب ضد سرقت برای ورودی ساختمان باید به چه نکاتی توجه کرد؟


درب ورودی ساختمان اولین چیزی است که بیننده در ساختمان به آن توجه می کند. بنابراین انتخاب بهترین نوع درب ضد سرقت علاوه بر مزیت هایی که برای شما دارد، نظر بیننده را نیز جلب خواهد کرد. علاوه بر این از جهاتی درب ورودی نشان دهنده شخصیت مالک است. در این مقاله نکاتی را که در درب ورودی ساختمان باید به آن توجه کرد را برای شما ذکر می کنیم.

1.      زیبایی

در قدم اول، زیبایی قرار دارد. همانطور که اشاره شد درب ورودی، اولین محل از ساختمان است که تمام افرد آنرا می بینند. بنابراین زیبایی و ظاهر این درب ها بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این ظاهر درب ضد سرقت باید متناسب با نما و معماری کلی ساختمان نیز باشد.

2.      استحکام و مقاومت

درب ورودی ساختمان باید کاملا مستحکم باشد. این درب ها بدلیل استفاده زیاد از آنها به شدت مستعد تخریب هستند. برای جلوگیری از تخریب زود هنگام آنها، باید مقاومت بالایی داشته باشند.

3.      وزن درب ورودی

سنگین بودن درب ضد سرقت ، به معنی مستحکم بودن آن نیست. البته درب های سنگین ممکن است مستحکم باشند ( در صورتی که لولا تقویت شده باشد) اما درب های نسبتا سبک نیز می توانند بسیار مقاوم باشند. پس لازم نیست درب ورودی ساختمان حتما خیلی سنگین باشد. درب ضد سرقت باید دارای یک وزن متعادل باشد.

4.      متناسب با شرایط اقلیمی

درب ورودی ساختمان چون در فضای باز و در ارتباط با شرایط جوی منطقه قرار دارد باید با شرایط  اقلیمی متناسب باشد. درب ورودی ساختمان در مناطق سردسیر و خشک با اقلیم مرطوب متفاوت باید باشد. توجه به این نکته باعث افزایش دوام درب ضد سرقت می شود.

5.      ضد حریق

درب ورودی ساختمان به ویژه در ساختمان های بزرگ و برج ها بهتر است ضد آتش سوزی باشد. این به این معنی است که درب استفاده شده در ورودی ساختمان باید مانع از ورود و یا خروج آتش از داخل به خارج ساختمان و یا بالعکس شود.

6.      جلوگیری از انتقال و انتشار صدا و حرارت

یکی دیگر از نکات مهمی که در درب ضد سرقت باید به آن توجه کرد، خاصیت عایق بودن آن در برابر صدا و حرارت است. این امر نه تنها کمک به صرفه جویی انرژی می کند بلکه آرامش ساختمان را نیز چند برابر می کند.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در يکشنبه 29 شهريور 1394ساعت 10:13 توسط زهرا مرزبان |